Strona głównaLifestyleSkuteczny podryw

Skuteczny podryw

Skuteczny podryw, może okazać się absolutnie nieskuteczny chociażby przez jedno małe niedociągnięcie, jedno nieodpowiednie słówko! Dziś wcale nie jest tak łatwo poderwać dziewczynę czy kobietę… Panowie! Nadchodzimy z pomocą! W artykule tym znajdziesz kilka podpowiedzi co robić, jakim być, jak się zachowywać, poruszać… By każdy podryw mimo wszystko był skuteczny! Sprawdźcie czy metody się sprawdzają na pierwszej „niewiaście”, która wpadnie Wam w oko 😉 Nie obawiajcie się – nie ma czego – nie uda się, to się nie uda – Ona Was nie zje… !

Sposoby na udany podryw?

– Bądź otwarty, rozmawiaj wszędzie i z każdym, dzięki temu nauczysz się jak swobodnie rozmawiać z obcymi osobami i pozbędziesz się tremy przed randkami!

– To Ty panuj nad sytuacją, twórz sobie sam dogodne sytuacje! Jeśli na sali brakło krzeseł, to je sobie przynieś! Jeśli spotykasz dziewczynę, która dawno już wpadła Ci w oko – zaproś ją wreszcie na kawę!

– Stawiaj zawsze na swoim. Kobiety uwielbiają testować mężczyzn. Ciebie również. Tak więc jeśli już raz coś powiedziałeś – to trzymaj się swojego zdania – i to kurczowo! Bo przegrasz tę grę!

– Możesz też udać się do księgarni, albo poszperać w sieci i znaleźć “Poradnik uwodzenia” – a jest ich naprawdę wiele, poznasz tam mnóstwo technik podrywu!

– Mimo wszystko… bądź pewny siebie a nawet arogancki! Mimo, że każda kobieta Ci wypomni te “złe” cechy to i tak będą na Ciebie lecieć jak oszalałe!

– Nie obawiaj się swojego zdania, jeśli czasami musisz jej “pocisnąć” – to tak zrób. One wbrew pozorom to uwielbiają, uwielbiają kiedy je negujesz! Komplemenciki i czułe słówka zostaw nudziarzom.

– Mów zawsze głośno i wyraźnie, ton głosu podczas rozmowy z kobietą ma dla niej spore znaczenie – prezentuje on Twoją pewność siebie.

– Nie pytaj jej o nic, ona nie lubi dokonywać wyborów – gdzie na obiad, a co na obiad, a co dziś robić – dokonuj wyborów. To je podnieca.

– Bądź szarmanckim dżentelmenem – kobiety zawsze będą Cię wtedy szanowały a jeśli coś się nie uda – zawsze będą Cię miło wspominać (przed koleżankami również… :))

źródło: https://maxporno.pl/penis-a-zdrowie

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne