Aranżacja wnętrza pokoju dla dziecka jest kwestią indywidualną każdego małego odkrywcy. Wystrój pokoju oprócz półek na zabawki i ulubione przedmioty właściciela, powinien zawierać elementy mające charakter edukacyjny. Doskonałym pomysłem na zagospodarowanie ściany w pokoju dziecięcym jest drewniana mapa świata. Jest to propozycja, która łączy w sobie zarówno walory estetyczne, jak i edukacyjne.

Mapa na ścianę to nauka i inspiracja w jednym

Wykonana z drewna mapa świata w formie układanki jest idealnym zagospodarowaniem wolnej przestrzeni na ścianie. Mapa to wieloelementowy zestaw drewnianych figur przedstawiających 7 kontynentów oraz 45 wysp tworzących razem obraz całego globu.

Kompozycja jest świetnym pomysłem na ozdobienie ściany w pokoju dziecięcym. Mały odkrywca, przyglądając się mapie, będzie mógł nie tylko poszerzać swoją wiedzę z dziedziny geografii, ale także stanie się ona przewodniczką motywującą go do planowania podróży. Pojedyncze elementy zestawu, jakim jest drewniana mapa świata, dostępne są w dwóch grubościach, co powoduje, że układ ma charakter kompozycji trójwymiarowej. Jest to walor, który dodatkowo będzie pobudzał wyobraźnię dziecka.

Mapa świata na ścianę to połączenie estetyki, stylu i wysokiej jakości wykonania

Jakość wykonania, jaką posiada mapa świata na ścianę, jest najwyższej jakości. Poszczególne części składowe zestawu wykonane są z najwyższej klasy sklejki lakierowanej. Dostępne produkty występują w kilku odcieniach drewna, dlatego można dopasować je do każdego pomieszczenia. Dostępny w sprzedaży zestaw najczęściej zawiera:

  • instrukcję montażu
  • szablon w rzeczywistej skali
  • 7 dużych kontynentów i 45 wysp

Drewniane mapy na ścianę można zakupić w trzech wersjach językowych, co dodatkowo wzmacnia korzyść edukacyjną dla dziecka, ponieważ angielskie lub niemieckie nazwy kontynentów i wysp bez problemów zostaną przez niego opanowane.

Mapa świata to idealny sposób ozdobienia wnętrza pokoju dziecięcego, ale nie tylko. Wielu miłośników podróży może ją także wykorzystać jako ozdobę ścian w biurze, salonie lub każdym pomieszczeniu, w którym będzie ona stanowiła gustowny i elegancki element wystroju wnętrza.

____________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.