Strona głównaLifestyleDrewniana mapa świata to idealny dodatek do pokoju dziecięcego

Drewniana mapa świata to idealny dodatek do pokoju dziecięcego

Aranżacja wnętrza pokoju dla dziecka jest kwestią indywidualną każdego małego odkrywcy. Wystrój pokoju oprócz półek na zabawki i ulubione przedmioty właściciela, powinien zawierać elementy mające charakter edukacyjny. Doskonałym pomysłem na zagospodarowanie ściany w pokoju dziecięcym jest drewniana mapa świata. Jest to propozycja, która łączy w sobie zarówno walory estetyczne, jak i edukacyjne.

Mapa na ścianę to nauka i inspiracja w jednym

Wykonana z drewna mapa świata w formie układanki jest idealnym zagospodarowaniem wolnej przestrzeni na ścianie. Mapa to wieloelementowy zestaw drewnianych figur przedstawiających 7 kontynentów oraz 45 wysp tworzących razem obraz całego globu.

Kompozycja jest świetnym pomysłem na ozdobienie ściany w pokoju dziecięcym. Mały odkrywca, przyglądając się mapie, będzie mógł nie tylko poszerzać swoją wiedzę z dziedziny geografii, ale także stanie się ona przewodniczką motywującą go do planowania podróży. Pojedyncze elementy zestawu, jakim jest drewniana mapa świata, dostępne są w dwóch grubościach, co powoduje, że układ ma charakter kompozycji trójwymiarowej. Jest to walor, który dodatkowo będzie pobudzał wyobraźnię dziecka.

Mapa świata na ścianę to połączenie estetyki, stylu i wysokiej jakości wykonania

Jakość wykonania, jaką posiada mapa świata na ścianę, jest najwyższej jakości. Poszczególne części składowe zestawu wykonane są z najwyższej klasy sklejki lakierowanej. Dostępne produkty występują w kilku odcieniach drewna, dlatego można dopasować je do każdego pomieszczenia. Dostępny w sprzedaży zestaw najczęściej zawiera:

  • instrukcję montażu
  • szablon w rzeczywistej skali
  • 7 dużych kontynentów i 45 wysp

Drewniane mapy na ścianę można zakupić w trzech wersjach językowych, co dodatkowo wzmacnia korzyść edukacyjną dla dziecka, ponieważ angielskie lub niemieckie nazwy kontynentów i wysp bez problemów zostaną przez niego opanowane.

Mapa świata to idealny sposób ozdobienia wnętrza pokoju dziecięcego, ale nie tylko. Wielu miłośników podróży może ją także wykorzystać jako ozdobę ścian w biurze, salonie lub każdym pomieszczeniu, w którym będzie ona stanowiła gustowny i elegancki element wystroju wnętrza.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne