Strona głównaUncategorizedWażna sprawa dla mężczyzny – zestaw do golenia

Ważna sprawa dla mężczyzny – zestaw do golenia

Zestaw do golenia to świetny pomysł na niebanalny upominek. Warto wiedzieć, że zestawy do golenia mogą się składać z różnych elementów. Naszym zdaniem wybierając zestaw do golenia szczególnie istotne jest zwrócenie uwagi na typ brzytwy. Poza tym, warto poświęcić trochę uwagi na wybór odpowiedniego pędzla do golenia. Dopełnieniem gustownego zestawu do golenia zazwyczaj jest estetyczne etui lub stojak.

Typ brzytwy

Dla miłośników długich porannych rytuałów golenia odpowiednie są zestawy z brzytwą. Rytuał golenia z ich użyciem trwa znacznie dłużej niż zwykłymi maszynkami do golenia, ponieważ golenie wymaga użycia pędzla do golenia, pianki lub mydła. Efektem stosowania brzytwy jest bardzo gładka skóra, brzytwa może działać przez dziesięciolecia przy prawidłowym użytkowaniu. Aby zaoszczędzić czas dzisiejszym zapracowanym mężczyznom, doskonałym rozwiązaniem jest użycie maszynki do golenia z systemem ostrzy Mach-3 lub maszynki do golenia w kształcie litery T. Ostrze jest bardzo łatwe do wymiany, nie wymaga dużej konserwacji i może być używane przez wiele lat. Ważne jest również zwrócenie uwagi na producenta.

Pędzel do golenia

Pędzel do golenia ułatwia wyrabianie piany przed nałożeniem na twarz. Ważne jest, aby zwracać uwagę na materiał wykonania i stopień jego miękkości, ponieważ od tego zależy stan skóry twarzy po goleniu. Dla niektórych mężczyzn odpowiedni jest pędzel do golenia z miękkim włosiem, dla innych – ze sztywniejszą podstawą, która może służyć jako masażer.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne