Strona głównaUncategorizedNajlepsi piłkarze na świecie

Najlepsi piłkarze na świecie

Piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną na świecie, a czy zastanawiałeś się kiedyś jacy piłkarze są najlepsi i którzy wyróżniają się na tle konkurencji. Dzisiaj zastanowimy się kto z miliona zawodników zasługuje na miano mistrza, który z piłką robi niesamowite rzeczy, strzela dużo bramek i jest warty ogromne pieniądze, a także na których piłkarzy najbardziej stawiają polscy legalni bukmacherzy.

Poznaj najlepszych piłkarzy świata.

Chociaż w roku 2018 w plebiscycie Złotej Piłki po raz pierwszy od 11 lat nie wygrał ktoś z dwójki Leo Messi – Cristiano Ronaldo, a w dodatku tylko CR7 znalazł się w trójce najlepszych, to – z całym szacunkiem dla zwycięzcy Luki Modricia i trzeciego Antoine Griezmanna, obu bardzo dobrych piłkarzy – żyjemy wciąż w czasach Messiego i Ronaldo, choc niewątpliwie zbliżają się one do końca.
Leo Messi to nieco zmęczony bohater, choć nieudany Mundial nie wpłynął na jego poziom i wciąż w Barcy potrafi pokazać swój genialny drybling na dużej prędkości lub zaskoczyć jakimś niekonwencjonalnym zagraniem. Cristiano Ronaldo opuścił Real, jak się okazało, dziurawy i tonący, i jak to on wyznaczył sobie kolejny cel – zostać królem strzelców w trzeciej z kolei lidze. W Juventusie wiedzą, jak umiejętnie wykorzystywać jego atuty, a i on ostatnio strzela na zawołanie. Ale po boiskach Europy biega już ktoś, kto może pogodzić jednego i drugiego. To Kylian Mbappe, który nie dostał się do pierwszej trójki Złotej Piłki prawdopodobnie dlatego, że jest bezwstydnie młody i wciąż musi uchodzić za talent i śpiew przyszłości. Na boiskach w Rosji pokazał jednak, że niczego mu nie brak, jest piłkarzem kompletnym – łączy w sobie cechy Leo i CR7 i w gotowości czeka, by zastąpić obu na tronie najlepszego zawodnika na świecie.
źródło: https://bukmacherka.org

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne