Strona głównaUncategorizedZakłady bukmacherskie w internecie. Gdzie grać?

Zakłady bukmacherskie w internecie. Gdzie grać?

Zakłady bukmacherskie online

Najpopularniejszą formą zarabiania na typowaniu wyników na wydarzenia sportowe są zakłady bukmacherskie w Internecie. Jak obstawiać, co warto typować? Na te pytania odpowiedź chciałby znać każdy typer, natomiast dużo ważniejsza jest inna kwestia: gdzie grać? Obstawianie w sieci wygrywa z bukmacherką stacjonarną, zwłaszcza w przypadku zakładów live, ale uważaj! Zanim zaczniesz zawierać zakłady, upewnij się, czy twój bukmacher może prowadzić legalną działalność na terenie Polski. Nie wszystkie strony internetowe, nawet jeśli są po polsku, oferują zakłady zgodnie z prawem. Pamiętaj, że w ostateczności to na graczu skupi się odpowiedzialność za nielegalne typowanie. Zanim założysz konto u bukmachera, sprawdź, czy znajduje się w aktualnym wykazie prowadzonym przez Ministerstwo Finansów. Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce widnieją na oficjalnej stronie Ministerstwa.

Legalni bukmacherzy online w Polsce

Najbardziej znani bukmacherzy w Polsce to STS, Fortuna, Totolotek, Millenium, E-Toto czy LVbet. Legalne zakłady bukmacherskie w naszym kraju prowadzą także forBet, Totalbet, Cherry Online, BetFan i Ewinner. Jedyny widniejący tu bukmacher z zagranicy to zarejestrowany na Malcie BEM. Od tego roku dołączyły do nich dwie firmy: Typiko i Traf. Światowi liderzy, tacy jak William Hill czy bet 365, nie zdecydowali się na rejestrację, a to znaczy, że nie można na terenie Polski korzystać z ich oferty zgodnie z prawem. Nie wiesz gdzie grać legalnie u bukmachera? Odpowiedź znajdziesz na blogu gdziegrac.net.pl, który bardzo polecamy. Pamiętaj, że zanim zaczniesz ustalać strategię gry i szukać najlepszych typów, koniecznie zwróć uwagę na to, czy strony, na których założysz konta, prowadzą legalni bukmacherzy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne