Strona głównaUncategorizedFriv gry online dla Ciebie

Friv gry online dla Ciebie

Czy mogę zastosować kontrolę rodzicielską?

Istnieją funkcje kontroli rodzicielskiej, które można ustawić na podstawie wieku i dojrzałości dziecka, dlatego najlepiej wykorzystaj funkcje kontroli rodzicielskiej i funkcje prywatności oferowane przez gry, konsole, Internet i firmy mobilne, aby pomóc chronić młodych graczy. Te kontrole nie zastępują jednak zaangażowania rodziców.

Jak mogę zgłosić nieodpowiednie zachowanie innego użytkownika?

Niestety w grach online może wystąpić cybernękanie przez „żałobników”. Jeśli twoje dziecko jest nękane przez innego gracza w grze, postępuj zgodnie z przewodnikiem zgłaszania żalu w grze, aby zgłosić takie zachowanie. Niewłaściwe zachowanie można również zgłosić moderatorowi w moderowanej grze, aw wielu przypadkach możesz skontaktować się z zespołem obsługi klienta w celu uzyskania dalszej pomocy. Jeśli Twoje dziecko napotyka nieodpowiednie zachowanie w grze online, zachęć je do zablokowania tego użytkownika.

Jak długo mam pozwolić swojemu dziecku grać w gry online?

Zastanów się, co jest odpowiednie dla użytkowników w twoim domu i ich potrzeb w zakresie gier. Może to zależeć od rodzaju gry, w którą grają, ponieważ na przykład gry oparte na zadaniach prawdopodobnie nie zostaną ukończone w ciągu ½ godziny. Uzgodnij zasady grania w gry online, które oprócz kwestii bezpieczeństwa mogą obejmować ograniczenia czasowe. Bardziej odpowiednie może być ustawienie tygodniowego limitu korzystania z Internetu lub uzgodnienie, że w niektóre gry można grać tylko w weekendy. UKIE, ciało reprezentujące przemysł rozrywki interaktywnej w Wielkiej Brytanii, zaleca, aby wszystkie gry stanowiły część zdrowego i zrównoważonego stylu życia, a jako gry przewodnie gracze powinni robić pięciominutowe przerwy co 45–60 minut.

Co jeszcze powinienem wziąć pod uwagę?

As well as staying safe when playing online games, it’s also important to stay legal. It may be tempting to download cheat programmes to skip to a higher level, but these, and downloading uncopyrighted games, can expose users to unsuitable content and viruses affecting your computer

Graj w gry online na Gryfriv.net z najlepszymi darmowymi grami, grami HTML5, Friv.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne