Strona głównaUncategorizedZabawki dla dzieci powyżej 7 roku życia - Minecraft nadal na topie

Zabawki dla dzieci powyżej 7 roku życia – Minecraft nadal na topie

Minecraft ma swoich amatorów wśród coraz młodszych dzieci. Układanie bloczków i szukanie przygód sprawiają, że gra przyjmuje kreatywną postać. Inspirowane grą zabawki i gadżety cieszą się popularnością wśród pociech i umożliwiają im odgrywanie ról w rzeczywistości już nie tylko wirtualnej.

Lampki Minecraft

Zmienią wygląd pokoju i będą trafnym prezentem dla fana Minecraft’a. Można wybierać wśród ciekawych modeli przedstawiających rozpoznawalne ikony z gry. Będzie to np. TNT, Creeper czy świnka. Warto bliżej przyjrzeć się im tutaj: https://www.kochamzabawki.eu/minecraft-zabawki-c-411.html.  Dodatkowym atutem lampek Minecraft jest wydawanie dźwięków podobnych do tych z gry. Lampki posiadają żarówki energooszczędne i doskonale wpiszą w się w design nowoczesnych pokojów.

A może kolekcjonerska figurka?

Miłośnicy gry Minecraft lubią zbierać, kolekcjonować gadżety zawiązane ze swoją pasją. Idealnym prezentem będzie dla nich figurka Minecraft. Wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania realnie odwzorowują postacie z gry. Można wybierać spośród Minecraft Zombie, Atakujący Ederman, Alex w róznych odsłonach albo Steve z eliksirem niewidzialności i wiele, wiele innych. Kończyny figurek są ruchome, co umożliwia dziecku ciekawą zabawę nawet po zakończeniu zmagań w grze komputerowej.

Ponadczasowe LEGO w wersji Minecraft

Kreatywni młodzi modelarze przeniosą rzeczywistość wirtualną w budowanie klocków LEGO. Idealna zabawka dla poszukiwaczy przygód. Minecraft LEGO charakteryzuje się precyzją wykonania. Klocki odwzorowują elementy gry. Największym atutem jest jednak to, że można je łączyć dowolnie z klockami tej samej serii. W ten sposób dziecko jest w stanie rozbudowywać planszę gry w rzeczywistości, bawiąc się klockami, uruchamiając wyobraźnię i ucząc się planowania. Do klocków dołożone są także figurki inspirowane grą.

Inne gadżety

Wśród zabawek inspirowanych grą Minecraft odnaleźć można jeszcze miecz piankowy, siekierę Minecraft wykonana także z bezpiecznej pianki czy kilof Minecraft. Produkty te są bezpieczne. Zapewnią dziecku doskonałą i długą zabawę przez swoja wytrzymałą konstrukcję.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne