Strona głównaUncategorizedKonkursy w internecie

Konkursy w internecie

W powszechnym obiegu można się spotkać ze stwierdzeniem, że pieniądze nie leżą na ulicy. Choć raczej trudne do zrealizowania na co dzień, to wcale nie tak nieprawdopodobne jak mogłoby się wydawać. Abstrahując jednak od dosłownego znaczenia przekazu, zdobycie dodatkowych pieniędzy lub nagród rzeczowych jest naprawdę proste. A wartość poszczególnych wygranych, warta  świeczki. Jednym z miejsc, które oferują możliwość gry, a w rezultacie zwycięstwa jest strona e-Konkursy.info.
Przed rozpoczęciem zabawy, należy zalogować się w serwisie albo w przypadku nowych użytkowników rozpocząć rejestrację, a przy każdej następnej wizycie na stronie ponowić logowanie.
Strona startowa posiada bardzo przejrzysty układ, który pozwala szybko zorientować się na czym polegają reguły gry i w jaki sposób przeszukiwać stronę. Jedna z dostępnych zakładek zawiera podział na organizowane konkursy, dzięki czemu można dopasować wybór i uczestnictwo w nich według własnych zainteresowań albo potrzeb. Organizator wyróżnia następujące konkursy: aktualne, fotograficzne. lokalne, NON STOP, promocyjne, SMSowe, na blogach, plastyczne, na facebooku oraz nagrody gwarantowane. Kliknięcie wybranej zakładki przenosi użytkownika do strony dedykowanej poszczególnej grupie konkursów.
Każdy z proponowanych konkursów posiada przejrzysty opis, prezentujący zasady gry, sposób rozstrzygnięcia wyników oraz nagrody dla uczestników. Ponadto na stronie dostępna jest zakładka “forum”, gdzie można wymieniać spostrzeżenia oraz opinie z innymi, zarejestrowanymi konkursomaniakami i wspólnie zachęcać się oraz dopingować w grze.
Strona startowa zawiera także kalendarz, na którym można sprawdzić konkursy kończące się w danym dniu lub właśnie wprowadzone do systemu. Mnogość propozycji konkursowych pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie i nie tylko zawalczyć o główną nagrodę, ale też mile spędzić czas, pobudzić kreatywność, zmotywować się do działania, a wreszcie cieszyć się z ewentualnej wygranej i zdobytych w ten sposób nagród.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne