Karma dla psa

Każdy posiadacz czworonożnego pupila zastanawia się co podawać psu do jedzenia, żeby jednocześnie zadbać o jego zdrowie i by posiłek ten mu smakował. Wiadomo, że psy jak ludzie – lubią czasem powybrzydzać i pokręcić nosem nad swoją miską. Dlatego też na rynku pojawiły się świetne jakościowo karmy dla psów lincoln. Lincoln proponuje właścicielom psiaków szeroką gamę pokarmów suchych w wielu wersjach smakowych, a także w wielu możliwościach objętościowych. Możemy zatem wybrać kilka rodzajów karmy dla psa lincoln w mniejszych opakowaniach.
Marka Lincoln stworzyła także karmy idealnie dopasowane do aktywności psa w ciągu dnia. Gdy pies jest duży i energiczny, musi więcej czasu spędzać w ruchu, na spacerach czy bieganiu. Dla takich psów zostało specjalnie dostosowane jadło, które świetnie uzupełnia składniki mineralne i energetyczne w psim organizmie. Dodatkowo regularne stosowanie tego typu pokarmów zwiększa wydolność zwierzęcia, a co za tym idzie pozwala na jeszcze dłuższe podboje na czterech łapkach.

Wśród karm suchych znajdziemy także wersję light dla psów ze szczególną tendencją do przybierania na wadze. Dla psów w typie labradora sprawdzi się idealnie, gdyż rasa ta ma skłonność do tycia. Karma ta ponadto świetnie chroni już obciążone stawy czworonoga. Dla małych psów natomiast idealnie sprawdzi się pokarm z zawartością świeżego mięsa królika, które to jest unikalne i rzadko spotykane jako składnik psich karm. Spożywanie tego rodzaju mięsa ma ogrom pozytywów, zwłaszcza jeśli nasz przyjaciel ma alergię bądź cierpi na niestrawność. Lincoln Adult Rabbit&Potato jest polecany w żywieniu małych ras i szczeniaków.

Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie karmy dla psów marki Lincoln są przygotowywane ze specjalnie selekcjonowanych rodzajów mięsa, warzyw i dodatków. Wysoka zawartość witamin, mikroelementów i dodatkowych probiotyków stanowi gwarancję zdrowia naszego czworonoga. Karmy te są poddawane szeregowi badań nim znajdą swoje miejsce w psiej misce i stanowią idealną podstawę lub uzupełnienie diety psa.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne