Strona głównaBiznesSoftware house

Software house

Software House Da Vinci Studio to firma programistyczna działająca w branży IT od wielu lat. Składa się na nią zespół profesjonalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę programistyczną. Są to developerzy, którzy nieustannie kształcą się i podążają za nowinkami technologicznymi. Ci pełni zapału specjaliści dążą do tego, by ich rozwiązania programistyczne były coraz lepsze i skuteczniejsze. Wszystkie działania zespołu mają prowadzić do zwiększenia rentowności biznesu klientów. Na ten sukces składa się wiedza oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań programistycznych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Da Vinci Studio oferuje kompleksowe usługi programistyczne. Firma wykonuje dedykowane oprogramowanie i aplikacje, które są realizowane na potrzeby konkretnego klienta. W zależności od wymagań i zaawansowania projektu dopasowywane są określone funkcjonalności. Studio tworzy aplikacje webowe – systemy klasy ERP, systemy CRM, systemy Workflow itp., oprogramowanie Machine Learning, platformy dla sklepów internetowych, oraz strony www. Poza tym wykonuje dedykowane aplikacje mobile, które są dopasowane do grupy docelowej, spełniają cele biznesowe i są oparte o najpopularniejsze systemy operacyjne. Dodatkowo w swojej ofercie Da Vinci posiada już gotowe rozwiązania e-commerce, które są zoptymalizowane pod SEO i oparte o wybraną platformę. Dążąc za najnowszymi technologiami, studio oferuje także usługi z zakresu virtual reality – tworzy modele 3D i projektuje oryginalne interakcje.
Elementem, który wyróżnia Da Vinci Studio na tle konkurencji jest jakość kodu. Dzięki temu, że w całości jest wykonany na najwyższym poziomie, ogół prac i późniejsze funkcjonowanie produktu końcowego jest wyraźnie ułatwione. W tym przypadku klient nie musi martwić się o modernizację czy modyfikację produktu w przyszłości, dobrej jakości kod sprawi, że nie będzie z tym żadnego problemu. Priorytetem zespołu Da Vinci jest tworzenie produktów, które przede wszystkim będą służyć klientowi i będą ułatwiać mu prowadzenie biznesu. Dbając jednak o klienta, programiści nie zapominają również o wykorzystywaniu najnowszych trendów na rynku IT.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne