Strona głównaBiznesGadżety reklamowe dla kierowców 

Gadżety reklamowe dla kierowców 

Kierowcy to doskonała grupa odbiorców gadżetów reklamowych. Po pierwsze spędzają oni w samochodach bardzo dużo czasu. Według badań statystyczny Polak spędza w swoim aucie podczas całego życia prawie 4 lata. Trzeba przyznać, że to bardzo długi okres. Po drugie kierowcy ciągle poszukują rozwiązań, które sprawią, że podróżowanie samochodem będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.
Zapraszamy do zapoznania się z lista najbardziej popularnych gadżetów reklamowych dla użytkowników samochodów.

Uchwyty do telefonów komórkowych

Coraz trudniej wyobrazić sobie jazdę samochodem bez smartfona. Używany jest jako nawigacja samochodowa, oraz jako multimedialne centrum rozrywki. Dlatego każdy kierowca doceni gadżet reklamowy w postaci wytrzymałego i stabilnego uchwytu na telefon lub tablet. Docenią go także podróżujące z nim dzieci. Szczególnie wtedy, gdy telefon lub tablet służy do oglądania ulubionych pozycji filmowych.

Ładowarki samochodowe

Rozładowany telefon podczas długiej podróży samochodem może być nie lada problemem. Dlatego ładowarka samochodowa doskonale sprawdzi się jako gadżet reklamowy, który na pewno zostanie doceniony przez potencjalnych klientów.
Coraz większa popularnością cieszą się bezprzewodowe ładowarki indukcyjne, które są szybkie i pozwalają unikać problemów z plączącymi się kablami. Jednak są one przeznaczone do najnowszych modeli telefonów i w związku z tym nie są dobrym prezentem dla każdego klienta.

Kubki termiczne

Doskonały gadżet reklamowy zarówno dla kierowców jak i pasażerów. Pozwala cieszyć się ulubionym gorącym napojem w trakcie krótkich przejażdżek i długich podróży. Alternatywą dla klasycznych metalowych kubków termicznych mogą być ich odpowiedniki wykonane z tworzyw sztucznych. Wprawdzie nie posiadają tak dobrych właściwości izolacyjnych, ale są dużo tańsze i nie obciążają w takim stopniu budżetu marketingowego firmy.

Lodówka turystyczna

Gadżet idealny na upalne letnie dni zarówno dla kierowców zawodowych jak i osób udających się na wypoczynek. Przenośne lodówki doskonale nadają się do przewożenia przekąsek, owoców i zimnych napojów. A dodatkowo są ogromną powierzchnią reklamową. Warto to wykorzystać!

Skrobaczki do szyb

Jest to przykład sezonowego gadżetu reklamowego. Jednak warto zauważyć, że zimą jest to gadżet nie do przecenienia. Jest niedrogi i niezwykle przydatny kierowcom, którzy muszą usunąć szron lub śnieg z szyb swojego pojazdu. Przydaje się szczególnie wtedy, gdy zimowa aura atakuje z zaskoczenia.

Breloczki i etui na dokumenty

Naszą listę zamykają breloczki. jest to przykład ponadczasowych gadżetów reklamowych, które nigdy nie tracą na aktualności. Każdy kierowca potrzebuje ładnego breloczka i trwałego etui na dokumenty auta. I każdego kierowcę ucieszy taki gadżet reklamowy. Oczywiście pod warunkiem, że będzie estetyczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Powyższe propozycje to jedynie wybrane przykłady gadżetów reklamowych dla kierowców. W rzeczywistości marketerzy mają ogromne pole do popisu. Możliwości jest bowiem bardzo dużo.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne