Firma Euro-medical ma szeroką ofertę wózków do przewożenia pacjentów. Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od lat budujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia pacjentów to narzędzie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są zaprojektowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych oraz oddziałów opieki po znieczuleniu. Nasza firma proponuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych jak również o stałej wysokości dostosowane do oczekiwań pacjenta. Nasze wózki do przewożenia wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na czterech kołach jezdnych z blokadą centralna lub kierunkową, leże wózka wykonane jest z płyt przeziernych dla promieni rtg lub metalowej kratki. Wózek do przewożenia chorych wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne składane, uchwyt na butlę tlenową, półkę na pościel oraz wieszak na kroplówki. Wózki dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeżeli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia pacjentów zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem lub wejdź na naszą stronę internetową i wyślij zapytanie ofertowe. Zachęcamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .
Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie mamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeśli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma handlowa pracujemy na runku już ponad 12 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki projektów w zakresie dostaw sprzętu dla polskich i zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Oto nasza namiary :
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: [email protected]
strona internetowa: https://euro-medical.pl

____________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.