Oxadrolon – z czym najlepiej go łączyć?

0
107

Oxandrolon cieszy się niesłabnącą popularnością zwłaszcza wśród kulturystów. Często sięgają po niego również osoby podnoszące ciężary. Dlaczego? Ponieważ jest to steryd wysoce bezpieczny i nie dający skutków ubocznych, a przy tym pozwalający w krótkim czasie znacząco przybrać na sile bez zbędnego przyrostu masy.

Jego dodatkową zaletą jest to, że nie przekształca się on w estrogeny, a należy podkreślić, że cecha ta charakteryzuje niewiele środków tego typu. Z tych powodów powinien on zainteresować wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad przyjmowaniem sterydów, ale obawiają się skutków ubocznych w postaci zwiększenia masy czy zaburzenia poziomu estrogenów. Jednak, aby Oxandrolon przynosił jeszcze lepsze efekty, warto łączyć go z innymi sterydami. Poniżej przedstawione zostały wybrane połączenia.

Oxandrolon i Stanozolol

Połączenie Oxandrolonu ze Stanozololem to dobry pomysł, jeżeli zależy Ci na szybkim przyroście twardej muskulatury. W tym celu para ta sprawdza się wręcz idealnie. Co ważniejsze, również po zakończeniu tej swoistej kuracji możesz mieć pewność, że mięśnie nie stracą na jędrności, ponieważ efekty łączenia obu wspomnianych sterydów są trwałe i utrzymują się naprawdę długo. Aby jednak je osiągnąć należy przyjmować wspomniane środki w rozsądnych dawkach i stosować je systematycznie. Zaleca się łączenie trzydziestu miligram Oxandrolonu (przyjmowane codziennie) z pięćdziesięcioma miligramami stanozololu (przyjmowanego co dwa dni). Dzięki takiej mieszance zadowalające efekty powinny pojawić się w ciągu ośmiu miesięcy. Najlepiej będą one widoczne u osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kulturystyką czy ciężarami, jak i z tego rodzaju środkami.

Oxandrolon i testosteron iniekcyjny

Połączenie Oxandrolonu i testosteronu iniekcyjnego, podobnie jak to omawiane wyżej, również powoduje zauważalny przyrost siły i poprawia muskulaturę.

Oxandrolon i Andriol

to połączenie polecane jest zwłaszcza nowicjuszom. Jego podstawową zaletą jest wyraźny przyrost siły i masy mięśniowej, bez obawy o zatrzymanie wody w tkance mięśniowej. Co więcej, mix Oxandrolonu i Andriolu nie zaburza produkcji testosteronu, co dla wielu osób ma kluczowe znaczenie. Andriol jest dla Oxandrolonu doskonałym partnerem również dlatego, że podobnie jak ten ostatni, nie aromatyzuje do estrogenu i nie wywiera niekorzystnego wpływu na gospodarkę hormonalną organizmu. Oczywiście z zalet tych można korzystać w przypadku jego prawidłowego przyjmowania. Zaleca się więc nie przekraczać dawki dwustu czterdziestu miligram dziennie.

Więcej na: https://najlepszekoksy.com/