Anapolon ? Czy warto? Co to jest anapolon iniekcyjny

0
82

Wśród kulturystów, ale także i wielu sportowców bardzo popularne są różnego rodzaje środki wspomagające przyrost siły i masy mięśniowej. Każdy z tych specyfików powinien być brany z dużą rozwagą, ponieważ ich wpływ na nasz organizm jest bardzo duży. Jednym z najpopularniejszych obecnie sterydów dostępnych w naszym kraju, jest anapolon, który nie jest jednak taki łatwy w użyciu, a jego przeznaczenie jest bardzo restrykcyjnie ograniczone.

Działanie i zastosowanie anapolonu

Głównym celem każdego kulturysty jest skutecznie zwiększenie masy mięśniowej, dzięki czemu szybciej dotrą oni do pożądanych hi wcześniej założonych przez siebie efektów. Stosowanie sterydów nie jest niczym nowym i pomimo dużej stygmatyzacji ze strony społeczeństwa, wcale nie musi równoważyć się z niezdrowym stylem życia. Produkty stosowane w kulturystyce mają różne zastosowanie i działanie, ale jak przy każdym specyfiku podawanym naszemu organizmowi, musimy pamiętać o wystąpieniu ewentualnych skutków ubocznych. W przypadku anapolonu są one o wiele większe niż w przypadku innych, ale większość z nich działa wręcz na korzyść wielu kulturystów. Najczęściej spotykanymi objawami przyjmowania tego sterydu jest zmniejszenie zmęczenia, przez co o wiele trudniej jest się zmęczyć intensywnymi ćwiczeniami. Efekty przyjmowania anapolonu w cyklu 6- 8 tyg. potrafią zwiększyć masę mięśni od 8 do 12 kilogramów, dlatego jest tak chętnie przyjmowany przez wiele osób.

Dostępne rodzaje sterydu

Jeśli interesuje nas anapolon, sklep, który wybraliśmy, powinien zapewne posiadać dwa podstawowe rodzaje tego sterydu – anapolon w tabletkach oraz anapolon iniekcyjny. W przypadku pierwszego, jego stosowanie jest banalnie proste, po prostu połykamy odpowiednią dawkę, popijając wodą, jeśli potrzeba. Drugi rodzaj jest już nieco bardziej skomplikowany w użyciu, ale zapewnia zdecydowanie lepsze i szybsze efekty niż tabletki doustne. Jak sama jego nazwa wskazuje, podaje się go dożylnie, poprzez wstrzyknięcie odpowiedniej dawki, która najczęściej waha się w okolicach 50 – 75 mg na dzień. Precyzja i trochę doświadczenia będzie na pewno bardzo pomocna przy używaniu strzykawki.

Decydując się na użycie anapolonu, należy pamiętać, że jest on przeznaczony wyłącznie dla zaawansowanych kulturystów i nie powinien być stosowany przez osoby początkujące. Każdy dysponujący dużym doświadczeniem, zauważy jednak, że efekty spowodowane zażywaniem anapolonu są na tyle imponujące, że zdecydowanie warto rozważyć jego kupno. Każdy lepszy anapolon sklep powinien posiadać na swoim stanie ten steryd.

Źródło: http://najlepszekoksy.com/